Кум Медведчука зі «Слуги народу» не має права балотуватися у Раду - ЗМІ

<p>За інформацією ЗМІ, сукупна тривалість перебування Андрія Холодова за кордоном — понад 200 днів на рік Об этом сообщает <a href=kherson-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Кум Медведчука зі «Слуги народу» не має права балотуватися у Раду — ЗМІ">

За інформацією ЗМІ, сукупна тривалість перебування Андрія Холодова за кордоном — понад 200 днів на рік

Колаж: «Схеми»
Як дізнались журналісти від джерел в Держприкордонслужбі, Холодов «живе на дві країни» — в Австрії та Україні


Андрій Холодов, який балотується у Верховну Раду за списком партії «Слуга народу» під номером 22 та є кумом Віктора Медведчука, не може балотуватися в парламент, бо останні п’ять років не жив безперервно в Україні.


Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».


Як дізнались журналісти від джерел в Держприкордонслужбі, Холодов «живе на дві країни» — в Австрії та Україні.


«Найбільш показовим є 2015 рік: Андрій Холодов щонайменше 204 дні протягом цього року знаходився за межами України. Журналісти проаналізували дані його перельотів з початку січня по кінець грудня, переважна більшість яких — до Відня», — йдеться в матеріалі.


Водночас за українським законодавством, безперервним проживання в Україні вважається, якщо разовий виїзд особи за кордон у приватних справах не перевищував 90 днів, а в сумі за рік — 180 днів.


Таким чином, Холодов порушує вимогу виборчого законодавства, яка забороняє балотуватися в депутати особам, що не проживали в Україні останні п’ять років.


Сам Холодов на прохання журналістів про коментар не відповів.


Нагадаємо, нещодавно партія «Слуга народу» під час з’їзду виключила зі свого виборчого списку сімох кандидатів у депутати, про трьох із яких раніше повідомляли журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») – №71 Романа Боярчука, №99 Михайла Соколова та №170 Анастасію Рагімову.


Водночас, інші кандидати «Слуги Народу», про яких розповідали журналісти як про осіб із суперечливою репутацією – такі як №22 Андрій Холодов – зберегли свої місця у виборчому списку.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/kum-medvedchuka-zi-slugi-narodu-ne-maje-prava-balotuvatisya-u-radu-zmi-608581.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя